Okullar tatil oldu, milyonlarca öğrenci senenin yorgunluğunu atacağı yaz tatiline çıktı. Yoğun bir eğitim yılını geride bırakan çocuklarına karne hediyesi olarak en doğru seçeneği değerlendirmek isteyen ebeveynlere HP’nin hem eğlenceli hem de öğretici önerileri var. 
İnce ve hafif olmasının yanında öğrenciler için birçok üretkenlik aracını da içerisinde barındıran HP ENVY 13 dizüstü bilgisayar ve mobil cihazlardan her an ve her yerden baskı alma becerisine sahip HP Deskjet Ink Advantage 3635 All-in-One yazıcı ile öğrenciler yaz aylarında hem dinlenecek hem de öğrenecekler.
Çok İnce ve Hafif: HP ENVY 13
13,3 inç HP ENVY dizüstü bilgisayar, ince ve hafif bir tasarımda uzun pil ömrü ve en yeni sürüm Intel işlemciler sunarak, kullanıcıların daha fazla işi daha hızlı yapmalarını sağlıyor. HP ENVY 13,3 dizüstü bilgisayar yalnızca 13 milimetre kalınlığında ve 1,27 kg ağırlığında olmasına rağmen 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. 13,3 inç diyagonal HP ENVY dizüstü bilgisayar 3 hücreli 45W/s Li-iyon polimer pile sahip olması sayesinde ince bir tasarımda uzun pil ömrü sunabiliyor. Kullanıcılar 6’ncı nesil Intel Core i3, i5 ve i7 işlemciler arasından seçimlerini yapabiliyorlar. HP ENVY’nin ekranı, hoparlörleri ve kamerası, video, fotoğraf ve web tabanlı sohbet deneyimlerini çok daha keyifli hale getiriyor.
HP ENVY 13
 
Her an, her yerden baskı: HP Deskjet Ink Advantage 3635 All-in-One
HP Deskjet Ink Advantage 3635 All-in-One yazıcı, kompakt ve alandan tasarruf sağlayan tasarımı sayesinde gerek evde gerekse hareket halinde uygun maliyetli ve kablosuz baskı, tarama ve kopyalama işlevlerini sunuyor. Kullanıcılar neredeyse her yerden akıllı telefonlarını, tabletlerini ya da internet bağlantılı PC’lerini kullanarak zahmetsiz mobil baskı deneyiminin keyfini yaşayabiliyorlar.  Deskjet Ink Advantage 3635, düşük maliyetli Orijinal HP mürekkepli kartuşların sağladığı laboratuvar kalitesinde fotoğraflar ve lazer netliğinde belgelerin yanı sıra çok yönlü tarama ve kopyalama özellikleriyle öğrencilere yaz ödevlerinde çok yardımcı olacak.
Ayrıca HP Deskjet Ink Advantage yazıcı serisi ile kullanılabilen ücretsiz HP Photo Creations programıyla yaz tatiline ait fotoğraflarından albümler oluşturmak mümkün. Öğrenciler, takvimler, kolajlar, tebrik kartları ve buna benzer hediyelik eşyaları evlerinde kolayca oluştururken yaratıcılıklarını da geliştirebilecekler.
Fiyatlama:
HP ENVY 13-D000NT P0F44EA ULTRA SLIM NOTEBOOK tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı( Intel Core i5-6200U işlemci, +GB bellek, 256 GB sabit disk) 3299 TL ( KDV Dahil)
HP ENVY 13-D000NT P0F44EA ULTRA SLIM NOTEBOOK tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı( Intel Core i7-6500U işlemci, +GB bellek, 256 GB sabit disk) 3999 TL ( KDV Dahil)
HP Deskjet Ink Advantage 3635 tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 199 TL + KDV

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here