Son zamanların multiplayer anlamında en sevilen oyunlarından birisi olan Uncharted 4: A Thief’s End oyununu oynuyorsanız bu video çok hoşunuza gidebilir.

Uncharted 4: A Thief’s End isimli oyunu henüz duymamış olamazsınız, en azından oyun dünyasıyla biraz içli dışlı olan kişiler için durum böyledir diye tahmin ediyorum. İşte eğer siz de onlardan birisiyseniz, o zaman oyundaki yeni multiplayer modun ne denli zor ve çetin savaşlara sahne olduğunu da biliyorsunuzdur. Peki size şunu soralım, bu savaş diyarında sürekli olarak aktif çatışma içerisindeyken en fazla ne kadar ölmeden oynayabiliyorsunuz?

Sizden yanıt gelene kadar bu sorunun yanıtını bilemeyiz ancak editör arkadaşlarımızdan Faruk Demir sizler için kolları sıvadı ve bunu test etti. Sürekli aktif savaş içerisinde olmasına rağmen 3 dakikayı aşkın bir süre hiç ölmeden rakiplerine kan kusturan oyuncu, bu süre zarfındaki hızlı ve net oyunuyla izleyenlere keyifli bir oyun içi video da hediye etmiş oldu.

Eğer siz de bir Uncharted 4 oyuncusuysanız, bu konudaki rekorlarınızı duymak hatta varsa videolarınızı görmek ve tabii ki diğer misafirlerimizle de paylaşmak isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here