Saran Group’un “premium” içerikli spor kanalı S Sport, 18 Mart Cumartesi günü yayın hayatına başladı.  Sporseverler, Premier Lig’den canlı maç yayınlarını sadece S Sport farkıyla izleyebilecekler. S Sport’ta futbol maçlarının yanı sıra NBA, FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi, League of Legends e-spor karşılaşmaları ve spor belgeselleri de yayınlanacak.

Türk spor izleyicisini sporun her dalından içeriklerle buluşturacak olan S Sport, dolu dolu bir yayın akışıyla yayın hayatına başladı. Sporseverler 18 Mart Cumartesi gününden itibaren özel programları ve dünyaca ünlü liglerden canlı maç yayınlarını S Sport ekranlarından izleyebilmenin keyfini yaşamaya başladılar.

NBA ve İngiltere Premier Lig’e özel programlar

Sporseverler S Sport ekranlarında İngiltere Premier Lig ve NBA gibi dünyaca ünlü spor organizasyonlarının özel programlarını izleme keyfini de yaşayacak.

Premier Lig World Show, Premier Lig Preview, Premier Analiz, Premier Lig Nedbusters, NBA Action, NBA Inside Stuff ve NBA Günlüğü gibi dünya genelinde sporseverlerin beğeniyle takip ettikleri programlar, S Sport ekranlarında olacak.

1489827954_S_Sport_Platformlar

League of Legends karşılaşmaları S Sport’ta

Spor yayıncılığına farklı bir vizyon getiren S Sport, son dönemin en önemli trendlerinden e-spor karşılaşmalarını da yayınlayacak. E-spor ekosisteminin en çok sevilen oyunu League of Legends’da (LoL) canlı maç yayınlarının yanı sıra haftanın karşılaşmaları her gün S Sport ekranlarında olacak.

İngiltere Premier Lig, NBA, FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi ve League of Legends karşılaşmalarıyla birlikte Formula 1 Grand Prix’leri, Rugby karşılaşmaları, FIS Snowboard, FIS Alpine, FIS Freestyle, Sumo Güreşi müsabakaları, Monster Jam gösterileri, Barcelona’nın kulüp kanalı BARCA TV yayınları, Ajax’ın kulüp kanalı AJAX TV yayınları, Pro Bull Riders gösterileri, dünyaca ünlü televizyon kanalı ESPN’in Allen Iverson ve Muhammed Ali gibi spor tarihini değiştiren isimlerle ilgili özel filmleri ve UFC Dövüş Gecesi maçları da S Sport’un heyecanla takip edilecek içerikleri arasında yer alacak.

Milli oyuncumuz Burak Yılmaz’ın mücadele ettiği Çin Futbol Ligi’nden canlı maç yayınları da S Sport ekranlarında olacak.

Ayrıca yayın dönemi içerisinde FIVB Plaj Voleybolu Turnuvaları ve uluslararası voleybol turnuvaları, WTA Tenis Turnuvaları, ATP 500 Tenis Turnuvaları, World Super Bike (WSBK), SPN Winter & Summer X Games, PGS Tour Golf Turnuvası ve World`s Strongest Man yarışmaları da S Sport’ta sporseverlerle buluşacak.

Sporseverler, S Sport’u Digiturk’te Spor Extra paketi, D-Smart’ta Spor paketi, Turkcell TV +’ta da Aile paketi kapsamında izleyebilecekler.

Sporseverler, S Sport’la ilgili merak ettikleri tüm konulara da ssport.tv internet sitesi üzerinden ulaşabilecek.

Türkiye’nin Premier Spor Kanalı S Sport, dünyaca ünlü spor organizasyonlarını izleyicilere sunmaya ve spor sevgisini daha geniş kitlelere ulaştırmaya yayın hayatı boyunca devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here