Bir zamanların en çok oynanan oyunu Pokemon GO şu dönemlerde eskisi kadar popüler değil, ancak yine de hatırı sayılır bir kitleye sahip. Eğer bu oyun için güncelleme bekleyen takipçilerimiz varsa haberimizi dikkatle okumalı!

Pokemon GO, dün iOS‘ta (1.17.0 sürümüne) ve Android‘de (0.47.1 sürümünde) güncellendi. Ancak çoğu oyuncu için bu istenilen; daha doğrusu heyecan içerisinde beklenilen bir güncelleme değil. Bu kapsamda biraz hayal kırıklığı yaratacağını söyleyebiliriz. Söz konusu güncellemenin içeriği ise daha çok oyuncu savaşları, ticaret ve pokemon yetiştirme konusunda bazı düzeltmelerden oluşuyor. Bunlara ek olarak küçük metin kusurları da düzeltiliyor.

Ayrıca dünkü güncelleme ile birlikte oyun 8 yeni pazara daha taşınıyor. Bunlar; Bahreyn, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Umman, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri. Bu ülkelerdeki takipçilerin de Play Store üzerinden oyunu indirmesi ile birlikte Pokemon GO kitlesi şüphesiz daha da artacaktır.

Pokemon GO

Gelelim sizlerin beklediği o güncellemeye. Aslında dün yayınlanan güncelleme sonrası oyuncuların beklediği ikinci nesil pokemonların da oyuna dahil edilmesi idi. Ancak bu maalesef ki gerçekleşmedi ve bunun yerine küçük hata düzeltmeleri ile yetinildi. Peki ama hemen herkesin beklediği 100 yeni pokemonu oyuna sokacak bu güncelleme ne zaman yayınlanacak?

Aslında bu noktada sadece bazı dedikodular üzerinden ilerleyebiliyoruz. Zira henüz resmi olarak açıklanmış herhangi bir bilgi yok. Eğer bizden illa bir tarih istiyorsanız 7 aralık gününü sizlere verebiliriz ve bu tarihten önce de güncelleme beklememeyi öneriyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here