Pixel XL iPhone 7 Plus Karşılaştırması ile bugün akıllı telefon dünyasının iki önemli temsilcisini tanıtacağız. Bir tarafta saf Android’in temsilcisi diğer tarafta iOS’un tek müdavimi. Peki hangisi daha güçlü? Gelin hep beraber bakalım.

Telefon Karşılaştırma kategorisinin son üyesi kim olsun diye düşünürken aklıma henüz Pixel XL iPhone 7 Karşılaştırması içeriğini henüz yapmadığım geldi. Hazırlarken bir hayli uzun vakit harcadığım bu karşılaştırma, bence son zamanların en doyurucu karşılaştırmalarından birisi oldu. Bildiğiniz gibi Google artık HTC ya da LG markası altında değil bizzat kendi adıyla telefon üretme yöntemini seçti. Bunun ilk adımı olarak da Nexus serisine son vererek, yeni isimle beyaz bir sayfa açmak oldu.

Pixel XL iPhone 7 Plus Karşılaştırması

Pixel XL işte böyle bir düşüncenin sonucu bir cihaz ve temsil ettiği yeniliği düşündüğümüz zaman bir hayli de önemli bir telefon. Peki bu cihaz gerçekten yeni bir akım başlatabilecek kapasitede de mi? İşte bu sorunun yanıtını birazdan hep beraber göreceğiz ancak öncesinde rakibinden de söz edelim biraz. iPhone 7 Plus hakkında aslında söylenecek çok fazla söz yok. Başlangıçta Note 7’nin en büyük rakibi olarak bildiğimiz, tanıttığımız bizzat benim de öyle gördüğüm bir modelken, Note 7’nin yaşadığı facia sonrasında bu piyasanın neredeyse tek hakimi konumuna geldi.

Bununla birlikte birçok akıllı telefon otoritesi, Note 7’den boşalan Android amiral gemisi konumuna Google Pixel XL’nin geldiğini düşünüyor. İşte bu inceleme aslında bu yüzden çok daha önemli bir hale geldi. Bu arada inceleme kelimesini bilerek seçtim çünkü bu karşılaştırmayı tamamen baştan sona okuduğunuz zaman, aslında hem iPhone 7 Plus İncelemesi hem de Google Pixel XL incelemesi tadında olduğunu göreceksiniz. Neyse lafı daha fazla uzatmadan karşılaştırmaya başlayayım artık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here