HTC yeni orta seviyeli akıllı telefonu Desire 650’yi tanıttı. Telefon BoomSound desteğine sahip. İşte telefonun teknik özellikleri…

HTC Desire 650, 5 inç büyüklüğünde ve 720p ekran çözünürlüğüne sahip bir telefon. Telefonun ekranı Gorilla Glass ile korunacak. İşlemci olarak Snapdragon 400 yongasını tercih eden HTC, depolama alanında biraz cimri davranmış diyebiliriz. Dahili depolama alanı 16GB olan cihazda neyse ki microSD kart desteği bulunuyor. Cihazda 2TB’a kadar microSD kart kullanabilirsiniz. Cihaz Dark Blue ve Lime Light renk seçenekleri ile gelecek.

En önemli özelliği BoomSound ses desteğine sahip olan Desire 650’nin ana kamerası 13MP çözünürlüğünde. Ön kısımda ise 5MP çözünürlüğünde bir kamera tercih edilmiş. Telefonun orta seviye olduğunun altını çizmekte fayda var. Bu yüzden fiyatı da uygun olacaktır. Ancak firma telefonun ne zaman piyasaya sürüleceği ve hangi fiyatlardan raflarda yer alacağı hakkında detaylı bir bilgi vermedi.  Genel olarak baktığımızda HTC’nin fiyat politikası birazcık eleştirilebilir cinsten. Aynı özelliklere sahip benzer telefonları piyasada daha ucuza bulabileceğimiz konusunda şimdiden eminiz. Aşağıda cihaza ait bir kaç fotoğraf mevcut.

HTC-Desire-650

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here