New Star Soccer Para Hilesi

  • 01 Temmuz 2015
  • Faruk Demir

Son zamanların en popüler Android oyunu New Star Soccer’da para nasıl kazanılır? Oyunu oynamaktan keyif alıyor ancak para sorunundan sıkılıyorsanız işte çözümü.

New Star Soccer Para Hilesi isimli yazımızda sizlere hem yazılı olarak hem de video ile New Star Soccer Para Hilesi nasıl yapılır, onu anlatacağız. Öncelikle isterseniz henüz bu oyunla tanışmamış ziyaretçilerimiz için biraz oyundan bahsedelim. New Star Soccer, sıfırdan başlayarak başarı merdivenlerini birer birer çıkmak zorunda olduğumuz, bunu yaparken antrenmanlara çok sıkı bir şekilde katılmamız ve hatta yiyip içtiklerimize bile dikkat etmemiz gereken bir similasyon futbol oyunu.

Football Manager gibi menejerlik oyunlarından farklı olarak bu oyunda, oyuncunun her anını yaşıyoruz. Yani maçları da biz oynuyoruz. Maçlarda ki şut çekme, pas atma, depara kalkma gibi özelliklerimizi ise antrenman tempomuz ve enerjimiz belirliyor. Enerji içinde para lazım ve oyunun en büyük sıkıntısı ise asla paranın yeterli gelmemesi. İşte bu yüzden hiç bir ek uygulama ya da dosyaya ihtiyaç duymadan oyunun sistemsel açıklarından faydalanarak birkaç hareketle para hilesini yapacağız. Bunu aşağıdaki videoda görsel olarak da anlattık, ancak yazılı şekilde isteyenler de olabileceğinden şimdi bunu adım adım bir kez de buradan anlatalım.

New Star Soccer Para Hilesi‘ni yapmak için ilk olarak oyunu açıyoruz. Hemen söyleyelim ki oyunda 2 farklı hile var ve diğer hile olan New Star Soccer Para Kazanma Hilesi‘ni farklı bir yazımızda anlattık. Bu hilenin adı kısaca Kumar Slot Hilesi. Oyunu açtık sonrasında Kumar bölümünden Slot’a giriş yapıyoruz. Öncelikle 1$ ile, iki aynı cisim yanyana gelene kadar yani kazanana kadar oynuyoruz. İki nesne yanyana geldiği zaman 50$ yatırıyor ve tam slotu döndürme işlemi için dokunduğumuz sırada Home tuşuna da basarak oyundan çıkıyoruz. Bu ikisini aynı anda yapmanız gerekiyor. Eğer bunu doğru bir şekilde yaptıysanız tekrardan oyuna döndüğünüzde 50 $ kazandığınızı göreceksiniz. Bir teşekkürü çok görmeyeceğinizi biliyor iyi eğlenceler diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Harun diyor ki:

    Çok teşekkürler. 🙂

  2. Aga diyor ki:

    Aga bunlar olmuyor

BİR YORUM YAZ