Google tarafından hazırlanan yeni test sayesinde, kullanıcılar hayallerindeki Android arayüzüne kavuşacaklar. Nasıl mı, işte yanıtı.

Google, Android işletim sistemini daha sıcak ve daha kullanıcı odaklı yapmak için çalışmaya devam ediyor. Amerikan devi tarafından bugün paylaşılan bir teste sizin nasıl bir arayüz kullanmak istediğinizi belirliyor. Verdiğiniz yanıtlara göre size hitap eden tema, ikon paketi ve Launcher önerilerinde bulunuyor.

Android Test

Taste Test ismini verdiği bu testini “hayalinizdeki ana ekrana sahip olun” sloganıyla tanıtan Google, verdiğiniz yanıtlara en uyumlu uygulamaları da Google Play‘den bularak direk size link olarak sunuyor. Bu uygulamalardan birisinin de ekran klavyesi olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Akıllı telefon serüvenine Android ile başlayan ve halen de kullanan bir kullanıcı olarak, arasıra yapılan Launcher değişikliğinin yeni bir telefon kullanıyormuş hissiyatı verdiğini ve ara sıra anaekran ve ikon paketi değişikliğinin güzel bir his yarattığını ifade edeyim. Teste katılmak için buraya tıklamanız yeterli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here