Huawei Watch Moto 360 (2.Nesil) Karşılaştırması ile bu defa akıllı saatleri mercek altına yatırıyoruz.

Akıllı saat teknolojisi, geçmişi çok önceye dayanmayan bir teknoloji. Ancak şunu da söylemek gerekir, yeni bir teknoloji için bu kadar kısa bir zamanda oldukça hızlı yol aldılar. İşte bugün, belki de şu an akıllı saat piyasasının en iyi saatlerinden ikisini, Huawei Watch ile Moto 360’ı karşılaştırıyoruz.

Huawei Watch Moto 360 (2.Nesil)

Bildiğiniz gibi akıllı saatlerin ilk çıktığında en çok tepki çeken yönü, oyuncak saatleri andırması ve klasik saat modellerine göre çok çocuksa kalmasıydı. Ancka kısa bir süre içerisinde asıl görünümlerine kavuşan bu yeni teknoloji ürünleri artık hem klasik görünümüyle hem de teknolojik özellikleriyle saat meraklılarının ilgisini cezbediyor.

O zaman sizleri daha fazla sabırsızlandırmayalım ve Huawei Watch Moto 360 (2.Nesil) karşılaştırması içeriğimize geçelim.

1 Yorum

  1. […] Huawei Watch Moto 360 2 Karşılaştırması haberimizde, sizlere bu iki saatin hem fiziki, hem donanımsal hem de yazılımsal karşılaştırmalarını yapmıştık. Huawei Watch ne kadar, Moto 360 2 Türkiye satış fiyatı ne kadar, hangisi daha güçlü gibi soruların yanıtlarını o haberimizde bulabilirsiniz. Bu haberimizde ise iki akıllı saati sadece görünümleriyle mukayese ediyoruz. İkisi arasından hangisinin daha güzel göründüğüne karar vermek, Huawei Watch mı Moto 360 2 mi sorusuna yanıt bulmak size kalmış. […]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here