Hakkımızda

HEDEFİMİZ: HERKESİN ANLAYABİLECEĞİ VE YORUMLAYABİLECEĞİ TARZDA TEKNOLOJİ HABER,İNCELEME VE TEKNİK YARDIM KONULARIYLA OKURLARINA IŞIK TUTMAK.

SLOGANIMIZ: ANLAŞILIR DİLDE TEKNOLOJİ.

TeknoCadde, dünyada yankı uyandıran teknoloji haberleri ile gündemi sizlere taşırken, telefon karşılaştırma, telefon inceleme ve diğer inceleme ve karşılaştırma yazıları ile alışveriş tercihlerinize ışık tutacak ve püf noktası yazılarıyla her türlü “nasıl” sorunuza uygun yanıtları vermeyi hedeflemektedir. Bunu yaparken karmaşık terimler ve rakamlar yerine yazının en başına tutturulmuş özet ve anlaşılır dilden yazılmış giriş bölümünü kullanmaktayız.(2018 Ocak ayı itibariyle yayınladığımız yazılar bu tarzda düzenlenecektir.)

Sitemizde yer alan tüm içeriklerin mümkün olduğu seviyede faydalı ve özgün olmasına azami seviyede özen gösterilmektedir. Yayın kalitemizi her gün bir önceki günün üzerine koymak, hep daha ileriye, daha iyi seviyelere ulaşmak bizim öncelikli ve vazgeçilmez amacımızdır. Siz değerli ziyaretçilerimizin gerek yorumlarla gerekse de iletişim kanallarımız vasıtasıyla bizlere yapacağınız öneri ve eleştiriler, sitemizin daha kaliteli bir hal alması için oldukça önemlidir.