Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yegen’in tweet’ine göre, Android 7.0 Nougat, Şubat ayının sonuna kadar Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ürünlerine geliyor.

Samsung’un 2016 yılının başında piyasaya çıkan ve o zamanki amiral gemisi telefonları olan Galaxy S6 ve S6 Edge için Nougat güncellemesi kesinlikle iyi bir haber. Güney Koreli firma bu cihazlar için en güncel Android işletim sistemi olan Nougat’ı Şubat ayı sonuna kadar servis edecek. 

Yegen’in tweetinden anlaşıldığı kadarıyla güncellemeler S7 ve S7 Edge için servis edilecek güncellemelerden sonra dağıtılmaya başlanacak. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, Şubat ayının 2. haftasının sonuna kadar tamamen güncellenecek. Şubat ayının 3. haftasının sonunda, Galaxy S6’ya güncelleme gelecek. Ayrıca S6 edge + ve Galaxy Note 5,  3. haftanın sonuna kadar Nougat güncellemesini alacak olan Samsung modelleri. Galaxy S6 edge güncellemesi Şubat ayının dördüncü haftasının sonuna doğru gelecek.. Mayıs ayında Galaxy A serisi, Temmuz ayında Galaxy J serisi Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak.

andorid-7-samsung

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here