Ubisoft bugün For Honor için bir açıklamada bulundu. Yapılan açıklamaya göre oyunun kapalı betası 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Ubisoft Kapalı Beta ile birlikte Fraksiyonlar Savaşını da başlatacak, kısıtlı süre için geçerli olacak bu çıkış öncesi etkinliği şu sorunun cevabını arıyor olacak: ”Kudretli Vikingler, Samuraylar ve Şövalyeler nihayet aynı savaş alanında bir araya geldiğinde… kim galip çıkar?”

Fraksiyonlar Savaşı Kapalı Beta süresince tüm platformlardaki tüm çoklu oyuncu aktivitesini takip edecek ve grupları uğruna savaşan oyuncuları ödüllendirirken, kazanan gruba katılmış olan savaşçıları da ek ödüllerle onurlandıracak. Ödüller asıl oyuna da aktarılacak ve bunlara yalnızca Kapalı Beta katılımcıları sahip olacak. Etkinliğe kaydını yapmak isteyenle bu adresi ziyaret etmeliler.

Ubisoft’un diğer stüdyolarının işbirliğiyle Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen For Honor etkileyici bir deneyim ve heyecan dolu çoklu oyuncu modları sunuyor. Oyuncular üç Büyük Fraksiyonun ( Cesur Şövalyeler, Ölümcül Vikingler ve Gizemli Samuraylar ) savaşçılarını yöneterek savaş alanlarında ölümüne dövüşecekler. Oyunun yenilikçi savaş sistemi oyunculara savaşçılarının tüm kontrolünü verecek, oyuncular yollarına çıkan düşmanları yok etmek için benzersiz yeteneklerini ve savaş stillerini kullanacaklar. For Honor 14 Şubat 2017’de çıkacak. Aşağıda oyun için yayınlanan tanıtım filmini izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here