Teknolojinin her gün kendini bir adım ileri atıyor olması akıllı telefon sektöründe hemen hemen her ay yeni bir cihazın çıkmasını sağlıyor. Bu yüzden ne kadar son model cihaz alırsanız alın en geç 1 yıl içerisinde daha iyisi çıkıyor. Bu yüzden kullanıcılar cihaz değiştirme ihtiyacı hissediyor.Bu konuda da Vodafone’nin “Eski telefonunuzu getirin, 4.5G uyumlusunu götürün” kampanyası gibi fırsatlar kullanıcılara sunuluyor.

vodafone

Eğer yeni cihaz alırken eski cihazınızı vereceğiniz bir kardeşiniz, arkadaşınız, anneniz yoksa eski cihazınız ucuz fiyattan ikinci el telefonculara gidecektir. Bu durumu hem kendi hem de kullanıcı avantajına çevirmek isteyen birçok firma bu doğrultuda kampanya düzenliyorlar. Özellikle Eskisini ver Yenisini Götür kampanyaları bu kapsamda oldukça ilgi görüyor. Turkcell‘in ardından Vodafone‘de bu kapsamda “Eski telefonunuzu getirin, 4.5G uyumlusunu götürün” kampanyası ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Marka veya model farketmeksizin 4.5G uyumlu Huawei GR5, LG G4 veya HTC Desire 828’den birini 840 TL’ye varan indirim ile kullanıcılara sunuluyor. Kampanya kapsamında 840 TL‘ye kadar indirimin yapıldığını hatırlatalım. Ayrıca numarasını Vodafone’a geçiren veya Vodafone hazır karttan faturalıya geçenler de bu kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanyayı LİNKİNDEN inceleyebilirsiniz.

43 YORUMLAR

  • 600-700 TL arası fiyat biçileceğini düşünüyorum. Cihazı görmeden de fikir belirtmek zor bu yüzden bayilere göstermenizi tavsiye ederim.

 1. BENİM TELEFONUM DA SONY X PERİA S
  SUAN HATTIM TURKCELL,VODAFONE GECMEM GEREKIYOR.
  SİZCE NE KADAR BI FIYAT BİÇERLER ? İPHONE ALMAK ISTIYORUM

  • Xperia S cihazınız ğçin rahmini 250-300 TL sayacaklardır. Numara taşıma işlemi bittikten sonra kendinize uygun paket ile seçim yapabilirsiniz.

  • Kampanya kapsamında 840 TL’ye kadar indirim yapılabilmektedir. Bu yüzden kampanya kapsamında değilde bayiye telefonunuzu satarak normal cihaz kampanyalarından yararlanmanız daha avantajlı olacaktır. Cihazınızın değeri 840 TL’den fazladır.

 2. Benim faturamın üzerine 1 tane telefon var 4 aydan beri düzenli odeniyor bu kampanyayla bir telefon daha almak istiyorum elimdeki telefon iphone 4s 8gb

  • Faturalı hat olması gerektiği için hattınızı faturalıya geçirmeniz gerekecektir. Ardından puanınızın yeterli olması hainde kampanyaya katılabileceksiniz.

 3. Merhaba ben daha yeni haziran ayında faturalıya geçtim ama bu kampanyaya katılabilmem için lartları nedir acaba bana kısaca bilgi verenilirmisiniz…?

  • Merhaba, kampanya kapsamında 840 TL’ye kadar indirim yapılabilmektedir. Cihazınız için de tahmini olarak 750-840 TL fiyat biçilir ve bu fiyat üzerinden indirim sağlanır. Taksitli olarak cihaz kampanyasına katılabilirsiniz, ancak Vodafone’da iphone 5S için kampanya geçerli değildir. Huawei GR5, LG G4 veya HTC Desire 828 cihazları geçerli. Eskini getir yenisini götür kurgusu şeklinde iPhone 5s için Turkcell’in kampanyası bulunmaktadır.

  • Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyası kapsamında katılabilirsiniz, cihazınıza tahmini olarak 600 TL fiyat verilir, tabi bayilerden destek almanız daha sağlıklı olacaktır.

 4. Samsung j2 marka telefon kullanıyorum garantisi devam ediyor hattım faturalı ve Vodafonelya Huawei veya HTC almayı düşünüyorum ekstra ne kadar öderim?

  • Bu cihazınıza verilen fiyata göre değişecektir, tahmini olarak kampanya kapsamında verdiğiniz Galaxy J2 kapsamında 400-500 TL civarında indirim alırsınız.

 5. Merhaba telefonum Htc one m7 calısıyor sorunu da yok ama lg4 alcam ornegın 400 tl ındırım yapsalar veya daha fazla acaba ustune nekadar koyarım lg4 almak ıcın veya aylık ne kdar takstılenrme olur sımdıden tesekkuler

 6. Benimde cok eski telefonlarim var kac tane olmasi lazim ki bunlardan bir tane alalim vodane hattim zaten faturaraliyami gecmem lazim.huveal almak istesem kac para daha vermem lazim

  • Evet, bir tane eski telefonunuzu verip yeni cihaz kampanyasına katılabileceksiniz, cihazınızın modeline göre indirim yapılır. Faturalı hat kullanıyor olmanız gerekecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here