Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen PlayStation Experience etkinliğinde duyurulan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy 2017 içerisinde raflardaki yerini alacak.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oyunculara her şeyi başlatan üç Crash oyunundaki maceraları yeniden tecrübe etme imkanı sağlıyor. Bu oyunlar sırasıyla: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot: Warped.

Vicarious Visions tarafından geliştirilen Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, PlayStation 4 için sıfırdan hazırlanıyor ve yepyeni aydınlatmalar, animasyonlar, ortamlar içeriyor. Oyunun eski ve yeni hayranları 90’ların ünlü video oyun ikonunu tamamen yenilenen bu oyun koleksiyonunda görmekten büyük keyif alacaklar.

Dahası, üçleme tam analog kol desteğine, birleşik kayıt ve kontrol noktası sistemine sahip olacak ve bu sayede yeni oyuncular da bu klasik maceralara kolayca adapte olabilecekler. Ayrıca geliştirilmiş bonus bölümler ve zaman denemeleri sayesinde en sıkı Bandicoot hayranları da bu epik üçlemeye bayılacaklar. Aşağıda oyuna ait 20 dakikalık oynanış videosu mevcut.

Activision ve Vicarious Visions üçleme boyunca Crash’in mirasını çeşitli şekillerde onore edecek; bunlar arasında oyunun tamamen elden geçirilmiş ve bolca didgeridoo, ksilofon ve bas dolu soundtrack albümü ve Jess Harnell ve Lex Lang bibi orijinal Crash Bandicoot oyunlarında da görev almış tanınmış seslendirme sanatçılarının kaydettikleri yeni diyaloglar da bulunuyor.

 

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’e kavuşmak için gelecek yıla kadar sabredemeyeceğini düşünen oyuncular ise hemen bugün Skylanders Imaginators’ta Crash Bandicoot rolünde oynayabilir ve özel Thumpin’ Wumpa Islands bölümünde TNT kutularının, yengeçlerin, tapınak harabelerinin ve Wumpa meyvelerinin keyfini çıkarabilirler. Crash ayrıca yeni Skylanders Academy televizyon dizisinin 11. bölümüne de konuk olacak. Crash ve Skylanders hayranları hem yeni oyuna, hem de seriye büyük bir ilgi gösterdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here