Akıllı telefonlarımız günümüzde sadece bizim için bir iletişim aracı olmaktan çıkmış durumda. Dolayısıyla bu anlamda bakacak olursak mobil oyun sektörünün de ne kadar önemli olduğunu net bir şekilde görebiliriz. Biz de sizler için bir döneme damgasını vurmuş mobil oyunları bir araya getiriyoruz.

Akıllı telefon dünyası kendi içerisinde de mini bir dünyayı barındırıyor. Oyun dünyasının en önemli kollarından birisi olan mobil oyun sektörü de dur durak bilmiyor ve gelişmeye devam ediyor. Artık telefonlarımızı sadece mesajlaşmak veya telefon görüşmesi yapmak için kullanmadığımız aşikar. Artık bebeklerin bile ellerinde oyun oynarken görebildiğimiz bu cihazlarda pek çok oyun popüler oldu. Biz de bu haberimizde bir dönemin en popüler mobil oyunlarını sizler için sıralıyoruz. Belki bu mobil oyunlar sizler tarafından tekrar oynanır ve belki de eski günlerine geri dönebilir!

Pou

Pou

Bir dönemin en çok oynanan mobil oyunlarından birisi olan Pou bünyesinde birçok farklı oyunu barındırıyor. Ayrıca karakteri geliştirip farklı bir kimliğe büründürmek de bizim elimizde!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here