ASUS’un oyun severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirdiği ve bu sene 10. yaşını kutlayan ROG dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar Türkiye’de ve dünyada pazar liderliğini artırarak sürdürüyor.

ASUS’un oyuncular için özel geliştirdiği Republic of Gamers (ROG) dizüstü ve masaüstü bilgisayar ailesinin üyeleri, Türkiye’de oyun bilgisayarları pazarında tahta oturdu. 2016’da 10’uncu yılını kutlayan ASUS ROG, ASUS’un oyun bilgisayarlarına özel anakartlar, grafik, oyun monitörleri ve GTX bilgisayarlar alanındaki pazar liderliğini perçinleyen bir başarıya imza attı. Pazar araştırma şirketi GFK’nın son bir yıla dayanan verilerine göre ASUS ROG, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu dünyanın birçok ülkesinde oyun bilgisayarları segmentinde pazar lideri oldu. 2015 yılı genelinde Türkiye’de %48 pazar payıyla oyun severlere özel bilgisayar çözümlerinde ilk sırada yer alan ASUS ROG, oyun severlerin yüksek performans ve şık tasarım taleplerine verdiği yanıtın karşılığını en çok tercih edilen marka olarak aldı.

Oyun severlerin bir oyun bilgisayarından aradığı kaliteli grafikler, hız, kolay kullanım ve kesintisiz yüksek performans alanlarında sürekli olarak yeniliklere imza atan ASUS ROG, rakipsiz ürünleriyle oyun dünyasına yön vermeyi sürdürüyor. ASUS ROG’un en çok tercih edilen ürünleri ve sunduğu özellikler şöyle:

ASUS ROG

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here