2015’in En İyi Akıllı Saatleri Karşılaştırması

Akıllı saatler günden güne daha popüler hale geliyor. Peki geride bırakmak üzere olduğumuz 2015 yılı içerisinde çıkmış en iyi akıllı saat modelleri hangileri?

2015’in En İyi Akıllı Saatleri Karşılaştırması ile, geride bırakmak üzere olduğumuz 2015 yılı içerisinde piyasaya sürülmüş en iyi akıllı saat modellerini mercek altına yatırıyoruz. Artık 2015’in sonuna gelmek üzereyiz. Bugüne kadar da birçok akıllı saat modeli piyasaya sürüldü. Peki ama bu saatler içerisinde en güçlüsü, en iyisi, en hızlısı hangisi?

2015'in en iyi akilli saatleri

Bu karşılaştırmamızda yer alacak olan saatler; Huawei Watch, Apple Watch, Samsung Gear S2, Motorola Moto 360 (2.Nesil), Pebble Time Round, LG Watch Urbane. Eğer akıllı saatlerle biraz olsun ilgileniyorsanız zaten bu modellerin hemen hepsini daha önce en az bir kez duymuşsunuz demektir. O zaman lafı daha fazla uzatmayalım ve 2015’in En İyi Akıllı Saatleri Karşılaştırması yazımıza geçelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
  1. Selahattin Satır dedi ki:

    Kolumda milyarlık saat var ama aklım hala Gear S2’de .

  2. murat dedi ki:

    yeni ve sağlam tabii uzun zamanda kullanabileceğim bir akıllı saat arıyordum bu inceleme gerçekten çok işime yarayacak teşekkür ederim.

  3. Serdar dedi ki:

    Teşekkür ederim gerçekten çok faydalı bir inceleme olmuş

BİR YORUM YAZ